2 травня, у день світлого Христового Воскресіння, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив служіння Пасхальної вечірні у Спасо-Преображенському соборі міста Києва. Владиці співслужили клірики собору і духівництво Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.
Пасхальна вечірня у Спасо-Преображенському соборі
Прокоментуй!
