Клірики собору освятили школу 260 на Теремках-2

Сьогодні, 26 серпня, клірики собору на запрошення в.о. директора Карпенко Вікторії Михайлівни освятили Спеціалізовану школу I-III ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №260 міста Києва на житловому масиві Теремки-2. Чин освячення звершили протоієреї Андрій Дудченко і Миколай Тишкун та протодиякони Іван Гичун і Дмитро Самойленко. Священики побажали педагогічному колективу плідної праці з Божого благословення.

Школа 260 має добрі дружні стосунки з нашим собором. Минулого навчального року учні цієї школи відвідували музей Блаженнішого Митрополита Володимира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *