Чин Великого освячення води у Спасо-Преображенському соборі відбуватиметься за наступним графіком:
18 січня, у Надвечір’я Богоявлення:
- після літургії (~10:30);
- після вечірнього богослужіння (~19:00).
на Богоявлення 19 січня:
- 8:00 — перед літургією;
- після літургії (~10:30).
Після служби 19 січня до 17:00 в церкві можна буде освятити воду.
Прохання воду для освячення приносити з собою.
Святу воду у пляшках можна буде також придбати у церковній лавці.