На запрошення Відкритого православного університету філософи, релігієзнавці, священнослужителі та громадські діячі взяли участь у роботі круглого столу «Об’єднавчий собор: післямова», що відбувся у Митрополичому домі Софії Київської минулого тижня. Від нашого собору у форумі брали участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і клірик храму протоієрей Андрій Дудченко. Публікуємо основні тези виступів.
