Сьогодні, 21 січня, у неділю після Богоявлення, Божественну літургію в нашому соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. За службою цього дня читали розповідь євангеліста Луки про зустріч Ісуса і начальника митарів Закхея. Це відбулося в Єрихоні – найдавнішому і найнижчому місті на Землі, яке існує і зараз. Зустріч з Ісусом стала причиною того, що Закхей прийняв рішення змінити спосіб життя, замість звички до гріха обрав чесність. Це євангельське читання звучить в храмах за чотири тижні до початку Великого посту. Проповідь на Апостол сьогодні казав протодиякон Іван Гичун, по Євангелію проповідував протоієрей Віталій Машинський.
За сприяння голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова Божественна літургія транслювалася наживо на нашому сайті та – в останній раз – на національному телеканалі “Перший Крим”. Отець Валерій оголосив парафіянам про те, що через зміни в концепції мовлення телеканалу надалі прямі трансляції з нашого собору можна буде переглядати тільки на нашому сайті, а також на каналі Спасо-Преображенського собору в YouTube.
