Сьогодні, у неділю 18 червня, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець в сослужінні духовенства собору і гостей. Цього дня, через два тижні після свята П’ятидесятниці – Українська Православна Церква вшановує всіх святих, які стали добрим плодом землі нашої – Київської Русі та України.
За підтримки голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)






