Сьогодні, 11 червня, після нічної Божественної літургії, яку було відправлено в Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира, почалося паломництво делегації Спасо-Преображенського собору до монастирів Святої Гори Афон. В паломництво відправились митрополит Олександр, ктитор собору Ігор Володимирович Лисов, благочинний протоієрей Валерій Кравець та протодиякон Ростислав Воробій. Супроводжує групу директор Паломницького центру Української Православної Церкви Володимир Теліженко.
Розпочалося паломництво на Афон делегації Спасо-Преображенського собору на чолі з митрополитом Олександром і ктитором Ігорем Лисовим
Прокоментуй!

