У неділю Всіх святих, 7 червня, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Цього дня, у першу неділю після П’ятидесятниці, Православна Церква прославляє усіх святих – плід спасенної дії Святого Духа. Варто уваги, що у апостольських посланнях Нового Завіту та у молитвах літургії святими називаються також усі вірні Богові християни.
Відео: Літургія у неділю Всіх святих
Прокоментуй!