У неділю Жон-Мироносиць, 26 квітня, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Цього дня Церква згадує жінок, учениць Ісусових, які рано вранці після суботи не злякалися прийти до гробу Спасителя з миром, щоб помазати тіло, і стали першими свідками Воскресіння Христового. Також цього дня пам’ять двох вірних учеників Ісуса Христа, які не були апостолами – праведних Йосифа Арімафейського та Никодима.
Літургія у неділю Жон-Мироносиць
Прокоментуй!
