У суботу 22 листопада у Спасо-Преображенському соборі молитовно пом’янули жертв українських голодоморів. За Божественнною літургією, яку очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, було піднесено особливі заупокійні молитви. Після літургії було відправлено заупокійну літію за усіх спочилих від голоду, загиблих у роки гонінь від безбожної влади, а також у часи цьогорічних протистоянь та полеглих на війні, що триває на сході України.
Щорічний національний пам’ятний день жертв голодоморів в Україні припадає на четверту суботу листопада.





