Духовенство та парафіяни собору пом’янули жертв голодоморів

У суботу 22 листопада у Спасо-Преображенському соборі молитовно пом’янули жертв українських голодоморів. За Божественнною літургією, яку очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, було піднесено особливі заупокійні молитви. Після літургії було відправлено заупокійну літію за усіх спочилих від голоду, загиблих у роки гонінь від безбожної влади, а також у часи цьогорічних протистоянь та полеглих на війні, що триває на сході України.

Щорічний національний пам’ятний день жертв голодоморів в Україні припадає на четверту суботу листопада.

1392494_912855168739400_6648851108624750931_n

10259706_912855138739403_8909875884655382410_n

10325682_912855142072736_4108871578557251652_n

10350447_912855145406069_1855988285715384949_n

10625150_912855115406072_2144050242656867729_n

10698487_912855072072743_8529090721674266476_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *