У неділю 22 червня, на день пам’яті всіх святих землі нашої, у Спасо-Преображенському соборі за Божественною літургією молилися про мир та захист від ворогів. Була прочитана молитва, схвалена Священним Синодом Української Православної Церкви.
Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.