У неділю Жон-мироносиць всіх жінок в храмі привітали квітами

4 травня, у неділю Жон-мироносиць, Православна Церква за богослужінням прославляла вірність учениць Спасителя – жінок, що залишилися стояти неподалік від Хреста, коли розбіглися апостоли, а рано-вранці у перший день після суботи прийшли до гробу Ісусового, щоб помазати пахощами Його тіло. Вони й стали першими свідками Воскресіння Христового. Також цього дня згадуються праведні Йосиф Аримафейський та Никодим – таємні ученики Ісуса Христа, які після розіп’яття свого Учителя прийшли до Понтія Пилата просити дозволу поховати тіло Ісусове. Тож, ця неділя – свято людської вірності.

Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Після літургії усім жінкам в храмі подарували білі троянди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *