У неділю після Різдва Христового, 12 січня, Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні єпископа Ровенківського і Свердловського Пантелеімона.
Проповідь після Євангелія сказав владика Пантелеімон. Запис студійної проповіді владики Олександра дивіться під час причастя священнослужителів (з 1 год. 16 хв. запису). В кінці служби владика Олександр привітав усіх парафіян з неділею після Різдва, коли Церква згадує святих праведних Йосифа Обручника, Давида царя та апостола Якова, брата Господнього.
В гості до нас сьогодні завітав дитячий хор храму святих безсрібників Косми і Даміана, що по вул. Ломоносова при київському Онкоцентрі. Діти заспівали різдвяні колядки та отримали подарунки.
Pingback: Фоторепортаж: неділя після Різдва | Спасо-Преображенський собор