Вчора ввечері, у середу 3 квітня, настоятель Спасо-Преображенського собору архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправив літургію Передосвячених Дарів.
За церковним уставом, літургія Передосвячених Дарів має відправлятися саме ввечері, бо поєднується з вечірнею. Протягом всього дня віряни тримали повний піст, щоб ввечері натщесерце причаститися Тіла і Крові Христових. Для тих, хто за станом здоров’я не може цілий день до вечора не їсти і не пити, дозволялося починати піст з полудня.



