Вітаємо владику Олександра з річницею архієрейської хіротонії

4 роки тому, 19 грудня 2007 року, на свято Миколая Чудотворця, у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври секретар Предстоятеля УПЦ архімандрит Олександр (Драбинко) був висвячений на єпископа. Таїнство звершив Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні 47-ми архієреїв Української та Руської Православних Церков. А рік тому в італійському місті Барі, перед мощами святителя Миколая, владика Олександр був возведений Предстоятелем Української Православної Церкви у сан архієпископа.

Духовенство, ктитор та усі парафіяни Спасо-Преображенського собору вітають свого настоятеля архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра зі святом та бажають здоров’я, сил та многих літ радісного предстояння та служіння у престолу Божого.

Іс полла еті, деспота! Многі літа Вам, дорогий архіпастирю наш і владико!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *