Митрополит Верійський, Наусський і Камбанійський Пантелеймон з Елладської Православної Церкви після відвідин Спасо-Преображенського собору подорожує Україною в супроводі нашого митрополита Олександра та благочинного протоієрея Валерія Кравця. Сьогодні, в суботу 14 травня, прочани співслужили за Божественною літургією у в Успенському соборі Почаївської Лаври. Після служби вшанували чесні мощі святих преподобних Іова і Амфілохія Почаївських.
По дорозі з Києва на Захід прочани відвідали монастир святої Анастасії Римлянині в Житомирі, де їх гостинно вітала ігуменя Михаїла. Помолились на могилі приснопоминаємоі фундаторки обителі схимонахині Рафаїли.
Після того паломники відвідали ставпропігійний Корецький монастир – на батьківщині нашого митрополита Олександра. Помолилися перед головною святинею обителі – стародавньою чудотворною іконою Божої Матері “Споручниця грішних”.
Подорож Рівненщиною продовжилася паломництвом до Свято-Миколаївського Городоцького монастиря. Головна святиня монастиря — чудотворний образ Божої Матері “Козельщанська” (Милосердна). Він був переданий в дар монастирю Києво-Печерською Лаврою в 2000 році. При монастирі діє Регентське духовне училище і недільна школа. Гості були щиро вдячні за гостинність матушці ігумені Михаїлі та сестрам обителі.




























