18 лютого, у день пам’яті святителя Феодосія Чернігівського, до Спасо-Преображенського собору було привезено ікону святителя, освячену напередодні в Чернігові на мощах святого. Відправу Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Валерій Кравець у співслужінні духовенства храму та протоієрея Миколая Чепеля з Дніпропетровська.
Ікону святителя Феодосія Чернігівського написав клірик собору протоієрей Миколай Тишкун на замовлення одного з парафіян. Напередодні отець Валерій відвідав з іконою кафедральний Спасо-Троїцький собор Чернігова, де під час всеношної ікону освятив на мощах святого митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.



