У неділю Всіх святих поминали загиблих під Луганськом (+відео)

15 червня, у неділю Всіх святих, яка в Україні є днем жалоби, в Спасо-Преображенському соборі молилися за упокій загиблих. Всіх військових, що загинули у збитому під Луганськом літаку, згадували поіменно. Настоятель собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр висловив співчуття рідним та близьким загиблих військовослужбовців.

“Ми просимо Милосердного Бога прийняти души спочилих українських воїнів – захисників Держави до Свого Царства любові та вічного миру. Вони виконали заповідь Божу, оскільки поклали души свої за друзів своїх. Вічна пам’ять героям України!” – написав владика Олександр на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

“Тим, хто розв’язав та фінансує цю криваву війну, нагадуємо слова нашого Спасителя: «всі, хто візьме меч, від меча і загинуть»”, – додав митрополит Олександр.

З благословення Місцеблюстителя Київського Митрополичого престолу митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія за богослужіннями Неділі всіх святих в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви підносилися молитви за упокій усіх загиблих.

Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив клірик храму протоієрей Андрій Дудченко. Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.

Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *