Пасхальне богослужіння у Спасо-Преображенському соборі

5 травня, у день Світлого Христового Воскресіння, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив святкове богослужіння у Спасо-Преображенському соборі міста Києва.

Запрошуємо переглянути фотогалерею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *