Про порядок богослужіння на Вербну неділю та освячення верби і пасок

Дорогі парафіяни та гості! Наближається свято Входу Господнього до Єрусалима, або Вербна неділя.Багато хто хотів би прийти цього дня до храму, посповідатися і причаститися, а також освятити зелені гілочки верби. З огляду на умови карантину ми робимо все можливе, щоби зробити відвідування храму безпечним для вас. Просимо звернути увагу на наступне.

Перед входом у храм та під час перебування в храмі просимо обов’язково надягати захисні маски. Увійшовши до церкви, обробіть руки антисептиком (розташований біля входу). Під час богослужіння в храмі тримайтеся дистанції мінімум 1,5 м один від одного. Святкове богослужінння також буде транслюватися онлайн на нашому сайті та на нашій сторінці у Фейсбуці, щоби ви могли взяти участь у молитві дистанційно. Громада собору вдячна усім вашим пожертвам, які ви подаєте разом із проханнями про молитву за здоров’я та за упокій. Записки на поминанням за богослужінням у нашому соборі приймаються онлайн через сторінку за цим посиланням, там вказано й реквізити для добровільних пожертв. Всі подані імена читаються священниками за богослужінням.

Освячення верби (основне) відбувається в суботу за вечірнім богослужінням, яке почнеться о 17:00. У неділю після кожної з літургій священник також освятить вербу. У неділю в нашому соборі буде служитися три Божественні літургії: на 7:00, 8:00 і 9:00 ранку. Після пізньої літургії (яка завершиться приблизно о 11:00), якщо в храмі буде багато людей – не входьте всередину, чекайте освячення на вулиці. До 13:00 у неділю на площі перед собором ви зможете посвятити вербу.

Про сповідь і Причастя. Нагадуємо, що по неділях у нашому соборі сповідь не проводиться. До Причастя запрошуємо всіх, хто готувався, хто живе християнським життям та сповідається по мірі потреби. Сповідь звершується у нас за вечірнім богослужінням з 17:00 напередодні, або вранці у дні, коли є літургія (крім неділі) з 8:30 до 9:00 ранку. Можна посповідатися в суботу, а причащатися не тільки наступного дня, а впродовж певного періоду після цього – це може бути і кілька тижнів, і місяць-другий, тільки єдине що потрібно – це дотримуватися заповідей Божих, жити християнським життям.

Наперед оголошуємо, що, як вже склалося традиційно в нашому соборі, освятити паски та великодні кошики можна буде як у Велику Суботу (одразу після Божественної літургії, а також з 18:00 до опівночі), так і у Великдень (одразу після закінчення нічної служби, а також від 6:00 ранку до 11:00 дня). Докладніше про порядок Великодніх богослужінь буде оголошено трохи пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *