“Богородице Діво” у виконанні нашого хору

Пропонуємо вашій увазі запис співу “Богородице Діво” (церковнослов’янською мовою) у виконанні хору Спасо-Преображенського собору під управлінням Олександра Тарасенка:

Богородице Діво

Запис зроблено на всеношній у суботу 2 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *