Вихованці диитячого дошкільного навчального закладу “Ліко-Світ” разом із директором Валентиною Миколаівною Субот та вихователями відвідали сьогодні Спасо-Преображенський собор. Благочинний храму протоієрей Валерій Кравець благословив діточок на добре навчання. Благослови Господи наших дітей, наше майбутнє!







