Сьогодні, у неділю 12 серпня, відправу Божественної літургії в нашому соборі очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець. Ранню літургію цього дня очолив протоієрей Андрій Дудченко. На пізній Божественній літургії після Апостолу проповідував протодиякон Іван Гичун. Отець Валерій сказав проповідь на Євангельське читання наприкінці богослужіння.
За сприяння голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова Божественна літургія транслювалася наживо тут на нашому сайті та на YouTube-каналі Спасо-Преображенського собору.











Дякуємо за літургію! Але, на жаль, знову не співали Боже великий, єдиний.