Сьогодні, у першу підготовчу неділю до Великого посту, 5 лютого, Божественну літургію, а також святкове вечірнє богослужіння вчора у Спасо-Преображенському соборі, очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства собору. За літургією поминали всіх новомучеників нашої землі та молилися за упокій всіх замучених за віру Христову, що постраждали від безбожної радянської влади. Після літургії владика Олександр сказав проповідь на євангельське читання – притчу Ісуса Христа про митаря і фарисея. За службою співали два наших хори: митрополичий “Fresco Sonore” під управлінням Олександра Тарасенка і дитячий хор під управлінням Анни Сердюк.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)
Нагадуємо, що за сприяння голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова Божественна літургія зі Спасо-Преображенського собору транслюється наживо кожної неділі, починаючи з 9:00, на телеканалі “Перший Ukraine” та на нашому сайті.

















